WLW- WORLD LIVE WEBCAM

GİZLİLİK POLİTİKASI

WLW UYGULAMASI GİZLİLİK BİLDİRİMİ  

Tüm Kullanıcılarımızın gizliliği bizim için çok önemlidir. Bir Uygulama Kullanıcısı olarak Hizmetimizi kullandığınızda, (Uygulama Yayıncısı olarak) Kişisel Verilerinizi işleriz. Bu Gizlilik Bildirimi, Kişisel Verilerinizi nasıl koruduğumuzu ve işleme koyduğumuzu açıklar. Dikkatlice okumanızı öneririz.  

1. Bu Gizlilik Bildiriminde ne belirtilmiştir? 

Bu Gizlilik Bildirimindeki bölümler size aşağıdakiler hakkında bilgi verir:  

  • İstenen İzin Verilerinin türleri, 
  • İzin Verilerinin işlenme amaçları,  
  • Üçüncü şahıslarla ilgili sorumluluk sınırları, 
  • Bu Gizlilik Bildiriminde yapılan değişiklikler;  
  • Sorunuz veya açıklamalarınız varsa ne yapacaksınız?  

2. İstenen İzin Verilerin türleri 

 Hizmetimiz tarafından kullanılan Veriler 

Hizmetimizi geliştirmek için Anonim Verileri kullanırız. Bu bilgiler, Hizmet aracılığıyla kamuya açıklanmayacaktır. 

Kullanıcı Onayına Dayalı Olarak Oluşturulan İzinler  

•İNTERNET ERİŞİMİ

3. İzin Verilerin işlenme amaçlar 

A. Amaçlar  

İzin Verileri aşağıdaki amaçlarla işlemektedir:  

  • Hizmeti kullanabilmenizi sağlamak için,
  • Destek sağlamak için, 

4. Üçüncü şahıslarla ilgili sorumluluk sınırları 

Hizmetimiz üçüncü taraflar tarafından sunulan hizmetler ve ürünler ve / veya ortakların, reklam verenlerin ve diğer üçüncü tarafların web sitelerine veya hizmetlerini barındırmaz. 

5. Çocuk gizliliği 

Çocuklarla ilgili kişisel bilgiler bilerek veya kasıtlı olarak toplanmamaktadır. 

6. Güvenlik 

Kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak, hasar riskini en aza indirmek, bilgi kaybı ve yetkisiz erişimden veya bilgiyi kullanmak için önlemler uygulanmaktadır. Bununla birlikte, bu tedbirler mutlak bilgi güvenliği sağlayamamaktadır. Dolayısıyla, kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için çaba sarf edilir, ancak bu garanti edilmez ve Uygulamanın ve ilgili veritabanlarının herhangi bir haksız davranış, arıza, izinsiz engeller veya erişim veya diğer kötüye kullanım ve kötüye kullanımdan muaf olacağını makul bir şekilde bekleyemezsiniz. 

7. Bu Gizlilik Bildiriminde Yapılan Değişiklikler 

Bu Beyan, herhangi bir zamanda güncellenebilir. Taraflar, Gizlilik Bildirimi’nin güncellenmiş bir sürümünü Hizmet aracılığıyla yayınlayacaktır. Taraflar, bu Gizlilik Bildirimi’nde yapacağı değişikliklerden haberdar olmak ve tarafların Kişisel Verilerinizi nasıl koruma altına alacakları konusunda bilgi sahibi olmak için bu sayfayı zaman zaman kontrol etmenizi önerir. Bu Gizlilik Bildirimini periyodik olarak gözden geçirmek ve güncellemeler hakkında bilgi sahibi olmak sizin sorumluluğunuzdadır ve kabul ve taahhüt eder. 

Bu Bildirimde yapılan değişikliklerin herhangi birine bağlı kalmayı kabul etmektesiniz. Değişiklik yürürlüğe girdikten sonra Uygulamayı kullanmaya devam etmeniz, değiştirilen Bildirim’i kabul ettiğinizi gösterecektir. Değiştirilen Bildirimi kabul etmiyorsanız, Uygulamayı kaldırmanız ve onu daha fazla kullanmaktan kaçınmanız gerekir.  

8. Herhangi bir sorunuz ya da açıklamalarınız varsa ne yapacaksınız? 

Bu Gizlilik Bildirimi ile ilgili herhangi bir sorunuz veya açıklamalarınız varsa, lütfen bir e-posta göndererek bizimle iletişime geçin.