FİLMOOVİE UYGULAMASI GİZLİLİK BİLDİRİMİ

FILMOOVIE UYGULAMASI GİZLİLİK BİLDİRİMİ  

Tüm Kullanıcılarımızın gizliliği bizim için çok önemlidir. Bir Uygulama Kullanıcısı olarak Hizmetimizi kullandığınızda, (Uygulama Yayıncısı olarak) Kişisel Verilerinizi işleriz. Bu Gizlilik Bildirimi, Kişisel Verilerinizi nasıl koruduğumuzu ve işleme koyduğumuzu açıklar. Dikkatlice okumanızı öneririz.  

1. Bu Gizlilik Bildiriminde ne belirtilmiştir? 

Bu Gizlilik Bildirimindeki bölümler size aşağıdakiler hakkında bilgi verir:  

  • İstenen İzin Verilerinin türleri, 
  • İzin Verilerinin işlenme amaçları,  
  • Üçüncü şahıslarla ilgili sorumluluk sınırları, 
  • Bu Gizlilik Bildiriminde yapılan değişiklikler;  
  • Sorunuz veya açıklamalarınız varsa ne yapacaksınız?  

2. İstenen İzin Verilerin türleri 

 Hizmetimiz tarafından kullanılan Veriler 

Hizmetimizi geliştirmek için Anonim Verileri kullanırız. Bu bilgiler, Hizmet aracılığıyla kamuya açıklanmayacaktır. 

Kullanıcı Onayına Dayalı Olarak Oluşturulan İzinler  

•Telefonunuzun Galerisine Erişim İzni(İsteğe Bağlı)  

Uygulamamız içerisinde bir hesap oluşturabilmek ve sizi diğer kullanıcılardan ayıran profil fotoğrafınızı hesabınıza yükleyebilmeniz için bu izin istenilir. Ayrıca uygulamamızın marketinde bulunan “tablo” özelliğini satın almanız halinde tabloya yüklenecek resimleri seçebilmeniz için galerinize erişim izni talebi oluşturmaktayız.(Bu izni yukarıda yazılı olan özelliklerini kullanmamayı göze alarak reddedebilirsiniz) 

•Telefonunuzun Mikrofonuna Erişim İzni  

Bu izin sadece uygulamamıza abone olan kullanıcılarımıza iletilen bir izin talebidir. Abone olan kullanıcılarımızın diğer insanlar ile sesli sohbet özelliğini kullanailmesi için bu izni onaylaması gerekmektedir. Bu özelliği kullanmak istemeyen kullanıcılarımız izni reddedebilir. 

•E/Posta Adresiniz 

Bu bilgi sadece abone olan kullanıcılardan talep edilir. Kullanıcı hesaplarının oluşturulması veya yönetilmesi için kullanılır. Örneğin, kullanıcıların hesap oluşturması,uygulamamıza giriş yapmasını sağlamak için kullanılabilir. 

3. İzin Verilerin işlenme amaçlar 

A. Amaçlar  

İzin Verileri aşağıdaki amaçlarla işlemektedir:  

  • Sizi tanımlamak / veya Hizmeti özelleştirmek için, 
  • Hizmeti kullanabilmenizi sağlamak için, 
  • Sizi tanımak ve dolandırıcılığı önlemek için, 
  • Destek sağlamak için, 

4. Üçüncü şahıslarla ilgili sorumluluk sınırları 

Hizmetimiz üçüncü taraflar tarafından sunulan hizmetler ve ürünler ve / veya ortakların, reklam verenlerin ve diğer üçüncü tarafların web sitelerine veya hizmetlerini barındırmaz. 

5. Çocuk gizliliği 

Çocuklarla ilgili kişisel bilgiler bilerek veya kasıtlı olarak toplanmamaktadır. 

6. Güvenlik 

Kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak, hasar riskini en aza indirmek, bilgi kaybı ve yetkisiz erişimden veya bilgiyi kullanmak için önlemler uygulanmaktadır. Bununla birlikte, bu tedbirler mutlak bilgi güvenliği sağlayamamaktadır. Dolayısıyla, kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için çaba sarf edilir, ancak bu garanti edilmez ve Uygulamanın ve ilgili veritabanlarının herhangi bir haksız davranış, arıza, izinsiz engeller veya erişim veya diğer kötüye kullanım ve kötüye kullanımdan muaf olacağını makul bir şekilde bekleyemezsiniz. 

7. Bu Gizlilik Bildiriminde Yapılan Değişiklikler 

Bu Beyan, herhangi bir zamanda güncellenebilir. Taraflar, Gizlilik Bildirimi’nin güncellenmiş bir sürümünü Hizmet aracılığıyla yayınlayacaktır. Taraflar, bu Gizlilik Bildirimi’nde yapacağı değişikliklerden haberdar olmak ve tarafların Kişisel Verilerinizi nasıl koruma altına alacakları konusunda bilgi sahibi olmak için bu sayfayı zaman zaman kontrol etmenizi önerir. Bu Gizlilik Bildirimini periyodik olarak gözden geçirmek ve güncellemeler hakkında bilgi sahibi olmak sizin sorumluluğunuzdadır ve kabul ve taahhüt eder. 

Bu Bildirimde yapılan değişikliklerin herhangi birine bağlı kalmayı kabul etmektesiniz. Değişiklik yürürlüğe girdikten sonra Uygulamayı kullanmaya devam etmeniz, değiştirilen Bildirim’i kabul ettiğinizi gösterecektir. Değiştirilen Bildirimi kabul etmiyorsanız, Uygulamayı kaldırmanız ve onu daha fazla kullanmaktan kaçınmanız gerekir.  

8. Herhangi bir sorunuz ya da açıklamalarınız varsa ne yapacaksınız? 

Bu Gizlilik Bildirimi ile ilgili herhangi bir sorunuz veya açıklamalarınız varsa, lütfen bir e-posta göndererek bizimle iletişime geçin.